İstanbul’un en güvenilir ilaçlama ve dezenfektan servisi. Sağlık bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama

Coranavirus Dezenfekte

İletişim

0545 187 34 34

info@ilaclamaekibi.net

Top

Örümcek İlaçlama

Örümcek İlaçlama

Örümcek ilaçlama yapan firmamız istanbul genelinde örümcek ilaçlama yapmaktadır. Eklembacaklılar grubunda yer alan ve oldukça yaygın bir tür olan örümcekler, her türlü ortamda yaşayabilmektedirler. Yuva yapmak için kuytu ve kapalı alanları tercih etmeleri nedeniyle evlerimizde sıklıkla rastlamakta olduğumuz örümcekler, ördükleri ağlarla birlikte çeşitli bakteri ve mikrobun yaşam alanlarımıza yayılmasına neden olmaktadırlar. Oluşturacağı tehlikeli durumların önüne geçmek adına bu zararlı canlıların, yaşam alanlarımızdan uzaklaştırılması gerekmektedir. Fakat hem yumurtlama sistemi ile ürüyor olmaları hem de basit işlemlerle imha edilemeyecekleri için profesyonel örümcek ilaçlama firmalarının sağlamış olduğu uygulamalardan faydalanılması gerekmektedir.

Örümcekler Nerede Yaşar

Genellikle ağaç dalları ve kayalıkları arasında yaşamakta olan örümcekler, kentleşme ile birlikte doğal yaşam alanları tahrip olmuş canlılar arasındadır. Barınmak amacıyla kapalı alanlara ihtiyaç duymakta olan örümcekler, yaşam alanlarımıza dahil olarak yuvalanmaktadır. Örmüş olduğu örümcek ağları ile insan sağlığı üzerinde olumsuz etkiler meydana getirmekte olan örümcekler, ev, iş yeri, cafe ve restoran gibi insan trafiğinin yoğun olduğu alanlardan çok fazla zaman kaybetmeden temizlenmesi gerekmektedir.

Örümcek İlaçlama Firması

Örümcek ilaçlamaları, toz ve sıvı ilaçlar ile gerçekleştirilmekte olup, mutlaka alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. İlaçlama Firması firması olarak, uzman ilaçlama ekiplerimiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı güvenilir ilaçlarımız ile birlikte kısa sürede genel kontrolü sağlayarak örümcek problemlerini ortadan kaldırmaktayız. Sıvı ilaçlama yöntemlerimiz, geniş alanlarda meydana gelen örümcek sorunlarını, ulaşılması güç olan dar aralıklara dahi etki ederek temizlemektedir. Toz ilaçlarımız da örümceklerin geçiş alanlarında aktif olarak uygulanarak, direkt olarak temas etmesi sağlanmakta ve kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır.

Örümceklerden Nasıl Kurtulurum?

İlaçlama Ekibi olarak her ev ve bahçe birbirinden farklı ve özeldir bakış açısı ile size özel çözüm önerileri sunacağız. En doğru haşere mücadele yöntemleri ile mülkünüzü örümcek probleminden kurtarmaya hazırız. Sizde bizi tercih ederek profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Örümcekler Nasıl Beslenir?

Örümcekler diğer böceklerle, örümceklerle ve yakaladıkları diğer avlarıyla beslenirler. Örümceklerin çiğnemek üzere yaratılmış ağızları yoktur ve tükürüklerin de ki sindirim enzimleri ile besinlerini tüketirler ve tüketmeden önce avını keserek küçük parçalara bölerler. Ek olarak, bir örümceğin bağırsağı büyük gıda parçacıklarının tüketilmesine izin vermek için çok dardır. Bitki ile beslenen bir türü belgelenmiş olmasına rağmen, hemen hemen tüm örümcek türleri yırtıcıdır.

Firmamızın sağlamış olduğu güvenilir tahtakurdu ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, müşteri temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Örümcek İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Örümceklerin özellikleri nedir?

0,2 ile 35 cm boylarında olan örümcekler, 6 bacağa sahip ve maksimum 8 adet göze sahiptirler. Avlarını örmüş oldukları ağlar sayesinde rahatlıkla yakalamakta olan örümcekler genellikle küçük yapılı diğer böcek türleri ile beslenmektedirler. Zehirli ve zehirsiz olarak çok sayıda türleri bulunmaktadır. Tropik bölgelerde yaşamakta olan zehirli örümcekler bir yıl içerisinde yüzlerce insanın ölümüne sebep olabilmektedirler. Ev içlerine rahatlıkla yuva kurabilmektedirler. Örmüş oldukları ağlar nedeniyle insan sağlığı üzerinde ciddi problemlerin oluşmasına zemin hazırlayabilirler.

Her örümcek zehirlimidir?

Doğada yaşamakta olan her örümcek türü zehirli değildir. Fakat zehirli örümceklerin daha çok küçük yapıda oldukları belirtilmektedir. Ayrıca dünya üzerinde en zehirli örümcek türü Avusturalya’da yaşamakta olan Syd-Funnel-web örümceğidir ve salgıladığı zehrin 1 mg ile 10.000 fareyi öldürebilmektedir.

Örümcek Zararları nedir?

Zehirli türlerinin oluşturacağı zararlar ölümle dahi sonuçlanabilirken, diğer örümcek türleri etrafa yaymış oldukları bakteri ve mikroplarla insan sağlığı üzerinde ciddi boyutlarda problemlerin oluşmasına neden olabilmektedirler. Ayrıca ördükleri ağlar, astım, bronşit gibi nefes yolu rahatsızlıklarının ilerlemesine sebep olabilir. Bu nedenle bulundukları alanlardan temizlenmeleri gerekmektedir.

Örümcek Ne Sevmez?

Örümcekler narenciye , turunçgilleri hiç sevmezmiş. Limon kokulu mobilyaların bile uzat tutacağı söyleniyor. Örümcekleri dolabınızda saklanırken bulursanız sedir askıları kullanabilirsiniz. Örümcekleri uzak tutmak için tütün kullanabilirsiniz.

Call Now ButtonHIZLI ARAMA