İstanbul’un en güvenilir ilaçlama ve dezenfektan servisi. Sağlık bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama

Coranavirus Dezenfekte

İletişim

0545 187 34 34

info@ilaclamaekibi.net

Top

Otel İlaçlama

Otel ilaçlama

Otel İlaçlama; Genellikle yoğun insan nüfusunun mevcut olduğu otellerde yaşanan böcek ve haşere problemleri, bu mekanların prestiji açısından olumsuz etkiler doğurabilmektedir.

Otel ilaçlama daha çok yaz aylarında Otellerde karşılaşılan sorunlardan biride haşere sorunlarıdır. Otelde haşere görülmesi halinde otel yetkilisinin ilk yapacağı iş otel ilaçlama servisi ile iletişim kurmak olacaktır. Sadece bir tek ilaçlama yaparak böcekleri yok eden otel ilaçlama firması sizi böceklerden kurtarır.

Otel İlaçlama, firmamızın, tecrübeli ekip ve modern ekipmanlarıyla birlikte gerçekleştirdiği profesyonel ilaçlamalardan bir tanesidir. Firmamız, otel ilaçlama süresince kullanmış olduğu ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına özen göstermektedir. Bu şekilde hem vatandaşın sağlığını güven altına almakta hem de böcek ve haşere problemlerine çok daha etkili bir şekilde son vermektedir.

Otel ilaçlama fırması tarafından yapılan böcek ilaçlama çevrede birikim bırakmayan bir formasyona sahiptır. Ekonomik otel ilaçlama şirketi siz istediğiniz zaman 7/24 saat ilaçlama yapmaya hazırdır.

Otel Mutfak ve Yemek Alanları İlaçlama

Otel mutfakları, restoranlar ve diğer yemek alanları haşere istilası riski taşır. Kuruluşunuzun bu alanları sağlık müfettişleri tarafından denetlenir ve sinekler, kemirgenler ve hamamböceği için düzenli denetimler de dahil olmak üzere proaktif bir haşere yönetimi programı gerektirir.

Otel Misafir Odaları ve Süit Oda ilaçlamaları

Konukların olumlu bir deneyim yaşamasını sağlamak en önemli önceliktir. Odaların erişilebilirliğini korumak da bir önceliktir. Yatak hatalarının artmasıyla konuk odalarında yatak böceklerinin ilk işaretlerini tanımak ve en hızlı şekilde müdahale etmek için personel eğitimi de dahil olmak üzere kapsamlı bir Yatak Böceği(tahta kurusu) Yönetim Programı sunmaktadır.

Otel İlaçlama Şirketi

Sıcak havaların yaklaşması ile birlikte açılan tatil sezonları sırasında otellerinde kendilerine özgü bir takım bakım yöntemleri bulunmaktadır. Bunların en başında gelenleri ise kuşkusuz ki Otel İlaçlama Şirketi olduğunu söyleyebiliriz. Otellerin itibarını koruyacak olan durumlar arasında yer aldığı için olası durumlara karşıda ön tedbirler alınması gerekir. Otellerin bir anda dolması ve yoğunluğun artması ile birlikte zaman bulunamayacak anların yaşanacağı için özellikle sakin durumlarda yapılması daha mantıklıdır.

Otel İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Otel ilaçlaması nasıl yapılır. Otel ilaçlaması koordineli bir ekip çalışması ile yapılır. Satın alma veya otel müdürü ya da otel sahibi tarafından karşılıklı imzalar atılarak yıllık ya da sezonluk ilaçlama sözleşmesi yapılır. Bu arada kullanılacak ilaçların markaları, ilaçlama yapacak kişi sayısı, ilaçlamanın her ayın kaçında yapılacağı ve aylık ödeme miktarı yazılıp böylece haşere mücadelesine başlanır.

Haşerelerin cinslerine göre haşere ilacı kullanılır. Otel gibi önemli işletmelere gelişi güzel eski dikkat çeken kıyafetlerle girilmez. İlaçlama elemanlarının çalıştığı firmanın logosunda adının yazılı olduğu ve özel temiz kıyafetlerle girilir. İşletmeyi küçük düşürecek davranışlardan sakınılmalıdır.

Otel İlaçlama Yöntemleri

Otel İlaçlama yöntemleri, genel olarak böcek ve haşere problemlerinde uygulamaya alınan ilaçlama yöntemleri ile aynıdır. Fakat otel gibi aktif hizmet veren binalarda gerçekleştirilen ilaçlamaların çok daha kısa sürelerde gerçekleşmesi ve hızlı sonuca ulaştırması gerekmektedir. Otel İlaçlamalarında uygulanmakta olan ilaçlama yöntemlerinden en etkilisi sıvı ilaçlama yöntemleridir. Sıvı ilaçlar, kokulu ve kokusuz ilaçlama olmak üzere ikiye ayrılmakta ve uygun mekanların ilaçlamalarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Otel ilaçlamaları için uygun ilaçlama yöntemlerinden biri de jel ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlar, genellikle hamam böceği problemlerinde tercih edilen ve kısa süre içerisinde sonuca ulaştırmakta olan doğal ve kokusuz ilaçlardır. Bu nedenle umuma açık mekanlarda rahatlıkla uygulanabilmektedir. İnsan sağlığını tehdit eden herhangi olumsuz bir tarafı bulunmamaktadır.

Jel ilaçlama yöntemleri, böcek sayısının az olduğu durumlarda, böceklerin geçiş bölgelerine noktalama şeklinde uygulanmakta olan ilaçlardır. Bu ilacı yiyen böcekler, kısa süre içerisinde zehirlenmekte ve ölmektedir. Bu şekilde otel içerisinde meydana gelen böcek problemlerini kısa süre içerisinde ortadan kaldırmak mümkündür.

Otellerde meydana gelebilecek problemlerden bir tanesi de fare problemleridir. Fare problemlerini kısa süre içerisinde ortadan kaldırmak için tasarlanmış olan ilaçlama yöntemleri mevcuttur. Bunlardan en sık kullanılmakta olan yöntem genellikle sıvı ilaçlama yöntemleri ve fare istasyonlarıdır.

Otel İlaçlama Fiyatları

Otel İlaçlama Fiyatları, otelin metrekaresine göre değişiklik gösterebilmektedir. Otel gibi bazı mekanların ilaçlamaları, problemin uzun süre ortadan kalkmasını sağlamak için rutin aralıklarla tekrarlanabilmektedir. Bu tekrarlar da yine otel ilaçlama fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan faktörlerden bir tanesidir. Olabilecek mikroplar karşısında tüm insanların sağlığını tehlikeye atmak doğru bir davranış olmayacağı gibi işletmenizin geleceği ve kariyeri bakımından da önemlidir. Şimdi bu işlemlerin daha hızlı ve kolay yapıldığını bir kez daha hatırlatarak mutlaka ama mutlaka irtibata geçebileceğiniz bir firma ile anlaşma sağlamanız gerekir.

Otel ilaçlama

Call Now ButtonHIZLI ARAMA