İstanbul’un en güvenilir ilaçlama ve dezenfektan servisi. Sağlık bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama

Coranavirus Dezenfekte

İletişim

0545 187 34 34

info@ilaclamaekibi.net

Top

Fare ilaçlama

Fare İlaçlama

Fare ilaçlama yapan firmamızla iletişime geçerek, kokusuz ilaçlama için fiyat teklifi alabilirsiniz. Fareler Kemirici takımının en yaygın olanı ve elastiki vücut yapılarıyla; her türlü alana rahatlıkla girebilmekte olan fareler, bünyelerinde taşımış oldukları , dolaştıkları alanlardan toplamış oldukları bakteri ve mikroplarla, diğer canlı türleri üzerinde olumsuz etkiler oluşturabilmektedir.

Özellikle beslenme ve barınma ihtiyacı ile insanların yaşam sürdürdükleri alanlara yayılmakta olan fareler, insan sağlığı üzerinde ciddi boyutlarda problemlere yol açabilmektedir. Bu nedenle ilaçlama hizmetleri, sağlığımız ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmemiz açısından oldukça önemlidir. Alanında uzman fare ilaçlama firmaları ile iletişime geçerek, yaşam alanlarınızı bu gibi problemlerden kısa sürede kurtarmanız mümkündür.

Güvenilir Fare ilaçlama Firması

Fareler, genellikle gece sessizliğinde ortaya çıkan ve çoğunlukla çıkardıkları seslerle ya da arkalarında bıraktıkları pislikle kendilerini belli ederler. Yakalanması ve imha edilmesi hızlı hareket etmeleri ve kısa sürede çok sayıda çoğalmaları nedeniyle oldukça zordur. İmha edebilmek için özel tasarlanmış ilaç ve yöntemlerin kullanılması gerekmektedir. Fare ilaçlama firmaları, evlerinizde meydana gelen her türlü fare problemini kısa süreler içerisinde etkili ilaç ve yöntemlerle ortadan kaldırmaktadır.

Aksi takdirde kullanılan ilaçlar sağlığınız üzerinde çok daha farklı boyutlarda problem oluşturmasına neden olabilir. Bu nedenle güvenilir ilaçlama firması tarafından sağlanan hizmetlerden faydalanmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Kokusuz ilaçlama Yöntemleri

Fare ilaçlamaları, ilaçlama yapılan alanın genişliği ve fare sayısındaki yoğunluk göz önünde bulundurulur.  En etkili ilaçlama yöntemi belirlenerek gerçekleştirilmektedir. Fareler dolaştıkları alanlara birçok bakteri ve mikrop yaymakta ve bu mikroplar aracılığıyla diğer canlılara çeşitli zararlar vermektedir. ilaçlamada, etrafa yayılan bu bakteri ve mikropların temizlenmesi esastır. Bu nedenle sıvı ilaçlama yöntemleri hem farelerin hem de farelerin arkalarında bıraktıkları bakterilerin temizlenmesinde en etkili yöntemlerdir.

Sıvı ilaçlama yöntemleri, ilaçlama yapılan alanlara buharlama ya da püskürtme teknikleri ile uygulanmaktadır. Bu teknikler, ulaşılması güç olan dar aralıkları dahi ilacın etkisi altında bırakarak her türlü bakteri ve mikrobun ölmesine yardımcı olmaktadır. Fareler, hızlı hareket eden ve genellikle kolay bir şekilde yakalanamayan hayvanlardır. Bu nedenle sıvı ilaçlama yöntemleri, farelerin yerleşebileceği her türlü alanı ilacın etkisi altında bırakarak, kısa sürede problemin ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlamaları fiyatları, uygulama yapılan alanın genişliği, fare sayısının yoğunluğu ve kullanılan ilaç miktarı göz önünde bulundurularak fiyatlandırılmaktadır. Uygulamaya alınan yöntem de yine fare ilaçlama fiyatlarını etkilemekte olan bir diğer unsurdur. İlaçlama Ekibi firması olarak, yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm fare problemlerini, etkili yöntemlerimiz ile kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Firmamızın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan güvenilir ilaçlarıyla sağlamış olduğu ekonomik ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Farelere Son!

Çok fazla çeşidi bulunan farelerin ev içerisinde yaşayan çeşitlerini üçe ayırabiliriz. Fare ilaçlaması. Ev faresi, çatı sıçanı ve lağım sıçanı olarak çeşitlendirebileceğimiz ev içerisindeki. fareler insanların besinlerine, giysilerine, eşyalarına kemirici dişleri ile saldırarak insanların yaşamlarına ortak olurlar. Besinlerin öncelikle dişleri ile zehirli olup olmadığını test eden fareler, insan için eşyalara ve yiyeceklere verdikleri zararların yanı sıra hastalıkta saçarlar.

Veba, tifüs gibi salgın hastalıkları taşıyabilen bu kemirgenleri, hem evimizden hem de hayatımızdan çıkarmak için ilaçlamada. profesyonel çözüm üretebilen, ilaçlaması yapılacak alanda işin uzmanı kişilerce yapılacak çalışma ile birlikte farelerin giriş çıkış yapabilecekleri yerleri önce tespit ederek hızlı bir çözüm üreten İlaçlama Ekibi, kullandığı sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylı olan ilaçları ile farelerden tamamen kurtulmanıza olanak sağlar.

Call Now ButtonHIZLI ARAMA