İstanbul’un en güvenilir ilaçlama ve dezenfektan servisi. Sağlık bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama

Coranavirus Dezenfekte

İletişim

0545 187 34 34

info@ilaclamaekibi.net

Top

Bit ilaçlama

Bit ilaçlama

Bit ilaçlamaBit ilaçlama yapan firmamızla iletişime geçerek, kokusuz bit ilaçlama için fiyat teklifi alabilirsiniz. Bitler; Asalak canlılar grubunda yer alan bit, insanların ya da hayvanların saç ve tüyleri arasına yerleşerek kan emmekte olan zararlı canlılardandır. Kısa sürede hızlı bir şekilde çoğalmaları ve yayılabilmeleri nedeniyle insan sağlığı üzerinde tehdit unsuru oluşturmakta olan bitler, ufak yapıları ve kontrol edilemeyen üreme yapıları nedeniyle profesyonel böcek ilaçlama firmaları tarafından imha edilmesi gerekmektedir.

Bit ilaçlama konusunda yapılan hatalardan birisi de bireysel yöntemlere göre ilaçlama yapmaktır. Oysa mutlaka bit ilaçlama firmaları desteği alınması gerekiyor. Ama destek alınacak olan bit ilaçlama şirketleri de bazı özellikleri sağlamalı ki elde edilecek olan sonuç memnuniyet verebilsin. Yukarıda bireysel ilaçlamalardan uzak durulmasını söylemiştik. Ama bulunan bit ilaçlama servisi eğer ruhsatsız ise o firmanın yapacağı ilaçlama ile bireysel ilaçlama arasında bir fark kalmayacaktır.

Bit ilaçlama Firması

Bit ilaçlama firmaları, ruhsatsız olan bit ilaçlama servisleri sağlık kurumlarının denetiminden geçmemiş ilaçları kullanırlar. Bu ilaçlar da kullanılan canlıya da zarar verirler. Kısa sürede kendini göstermese de uzun süreçte ruhsatsız firmaların kullandıkları ilaçlar ciddi sağlık sorunlarına yol açabilirler. Bit ilaçlama firması eğer ruhsatlı ise standartlara uygun ekipmanlar kullanacaklardır. Bu da haşerelerle mücadelede sonuç adına çok önemli bir gerekliliktir.

Bit ilaçlaması Yöntemleri

Bit ilaçlama işlemleri, Genel olarak bir canlıya ayaklarındaki çengeller ile bağlanarak canlının kanını emerek beslenen bir parazittir. Daha öncesinden başka canlıdan diğerine geçişte taşıdığı hastalığı bulaştırması sağlık açısından risklidir. Bit tahmin ettiğinizden daha büyük sağlık sorunlarını da oluşturabilir. Bu durumda bit sorununun çözümünü kendi bireysel uygulamalarımızla riske atamayız. Özellikle de o ruhsatsız ucuz ve bilindik tarımsal ilaçlar ile bit haşeresi mücadelesi bitin kendisinden daha riskli sağlık sorunları doğurabilecektir. Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını düşünüyorsanız ve bit sorunu yaşıyorsanız hemen bit ilaçlama firmalarından ilaçlama yardımı almanız gerekmektedir.

Bit ile Mücadele

Bit ile mücadele öncelikle bireysel temizlik ile mevcuttur. Fakat dış etkenler nedeniyle bu problemle karşılaşmamız olasıdır. Bu nedenle bit problemlerinin meydana gelmesi durumunda profesyonel bit ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir.

En önemli hatalardan birisi olarak karşılaştığımız konu bit ile mücadele yöntemleridir. Çocukların saçlarından bitlerin sökülmesi için saçlarına sürülen o tarımsal ilaçlar nefes yolu ile alındığında ne tür zararlar veriyor tahmin bile etmek istemezsiniz. Bit ile mücadele aşamasında kesinlikle bir bit ilaçlama servisi desteği almak gereklidir. Aksi takdirde diğer kişiden bir diğerine bitler geçiş yaparak aileyi sarabilir. Bitler yalnızca saç aralarında olmaz. Vücudun her bölgesinde bit haşeresi görülebileceği gibi bir de yünlü battaniye ve benzeri tekstil malzemelerinin aralarında çoğunlukla karşımıza çıkabilirler. Bitlerin insanlar için gösterdikleri sorunları evcil hayvanlarda da görülmesi olasıdır.

Bit Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  • Bit Nerede Yaşar? Kan emici canlılar grubunda yer alan bitler, genellikle insan ve hayvanların saç ve tüylerinde yaşamaktadırlar. Bitki biti olarak adlandırılan grup ise çoğunlukla bitkilerin yapraklarında yaşamlarını sürdürmektedirler.
  • Bit Ne ile beslenir? Kan emici olarak bildiğimiz bitler genellikle insanların ve hayvanların kanlarını emerek beslenmektedirler. Hayvan vücuduna konakçı olarak yerleşmiş olan bitler, hayvanların derileriyle ve tüyleriyle de beslenebilmektedir. Bitki bitleri ise çoğunlukla bitki özsuyu ile beslenmektedir.
  • Bitin Bulaştırdığı hastalıklar? Kan emerek beslenmesi ve canlılar arasında rahatlıkla geçiş sağlayabilmesi nedeniyle kan yoluyla bulaşabilecek her türlü hastalığı canlılar arasında taşıyabilecek olan bitler, tifüs, sarı humma gibi tehlikeli hastalıklara zemin hazırlamaktadır. Ayrıca çeşitli cilt hastalığı, deri döküntüleri, alerjik rahatsızlıklar da yine bit aracılığıyla gerçekleşebilen rahatsızlıklardır.
  • Bitin ömrü ne kadardır? Yumurtlama sistemi ile oldukça hızlı ve çok sayıda üremekte olan bitler, yaklaşık 1 ay kadar yaşayabilmektedir. Konakçı olarak yerleşmiş olduğu canlı üzerinden ayrılan bir bit ise yaklaşık 48 saat kadar hayatta kalabilir.
  • Bitler Nasıl Temizlenir? Bitler, hızlı ve çok sayıda üremekte olan ve genellikle zor imha edilen canlılardı. Bu nedenle özel bir ilaç ve ilaçlama yöntemi ile temizlenebilmektedirler. Bit ilaçlama firmaları, özel olarak geliştirmiş oldukları ilaçlama yöntemleri ile işlem uygulamaktadır.
Bit İlaçlama Fiyatları

Bit ilaçlamaları fiyatları, uygulama yapılan alanın genişliği, bitin yoğunluğu ve kullanılan ilaç miktarı göz önünde bulundurularak fiyatlandırılmaktadır. Uygulamaya alınan yöntem de yine bit ilaçlama fiyatlarını etkilemekte olan bir diğer unsurdur. İlaçlama Ekibi firması olarak, yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm fare problemlerini, etkili yöntemlerimiz ile kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Firmamızın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan güvenilir ilaçlarıyla sağlamış olduğu ekonomik bit ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now ButtonHIZLI ARAMA