İstanbul’un en güvenilir ilaçlama ve dezenfektan servisi. Sağlık bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama

Coranavirus Dezenfekte

İletişim

0545 187 34 34

info@ilaclamaekibi.net

Top

Koronavirüs Dezenfeksiyon

Koronavirüs dezenfeksiyon

Koronavirüs Dezenfeksiyon Coronavirüs’e karşı tedavi yönteminin henüz netleştirilememiş olması ve yayılma hızının da henüz kontrol altına alınmamış olması nedeniyle kişisel tedbirlerin sıkı tutulması gerektiği bir süreçteyiz. Bu nedenle özellikle toplu yaşam alanlarının korona virüse karşı dezenfekte edilmesi oldukça önemlidir. Coronavirüs (Koronavirüs) Dezenfeksiyon, özel tasarlanmış ilaç ve cihazlarla gerçekleştirilmesi gereken, hassas bir işlemdir. Bu nedenle bu hizmeti sağlayan ilaçlama firmalarının desteğinden faydalanmak gerekmektedir.

İlaçlama firmaları, geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri ve kullanmış oldukları modern cihazlarla birlikte, ev, iş yeri, okul, hastane, otel, öğrenci yurdu, cafe ve restoran gibi her türlü toplu yaşam alanının koronavirüse karşı dezenfekte edilmesini sağlamaktadır.

Corona Virüs Ev ve İşyeri Dezenfeksiyonu

Özelikle günümüzde Koronavirus COVID-19 salgını nedeniyle bir çok yaşam alanı, ev ve işyeri düzenli olarak virüs SARS-COV-2’ye karşı dezenfekte edilmektedir.

Virüs ve mikroorganizmalardan tamamen kurtulmak için en etkili işlem “Sağlık Bakanlığı Onaylı” ürünlerle yapılacak olan dezenfeksiyon uygulaması olur.

Tecrübeli ilaçlama ekiplerimiz, anti bakteriyel ilaçların daha hızlı ve daha yoğun bir şekilde etkide bulunabilmesi için ilaçları püskürtme tekniği ile uygulamaktadır. Bu teknikler sayesinde büyük, küçük, dar ya da geniş her türlü alanda kısa sürede kesin çözüme ulaşmakta ve yaşam alanlarınızı koronaya karşı dezenfekte etmektedir.

Covid-19 Dezenfeksiyon

Covid-19 Dezenfeksiyon Firmamızda çalışan tüm personellerimiz halk sağlığı tarafından Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesine sahip uzman kişiler olup, Virüs ve bakterilere karşı ortam dezenfeksiyon işlemi için, ULV ve REZİDÜEL yöntemlerle Gümüş ile iyonize edilmiş Hidrojen Peroksit aktif maddeli sağlık Bakanlığının Halk sağlığı alanında kullanılmak üzere ruhsatlandırılmış ve kendi sınıflarında en iyi dezenfektan olarak seçilmiş ürünleri kullanılmaktadır.

Korona virüs salgınından korunmak, bulaşmasını engellemek ve yaşadığımız yaşam alanlarındaki ailemizi, akrabalarımızı, arkadaşlarımızı, mesai yaptığımız tüm kişileri daha doğrusu tanıdığımız tanımadığımız tüm insanların sağlığının, mikrop açısından risk oluşturmaması için en önemli faktör Temizlik, Hijyen ve Sosyal Mesafe üçlüsünün her birinin yerine eksiksiz olarak yapılmasından, gerçekleştirilmesinden geçmektedir. Covid-19

Korona virüs Virüsten Korunmak İçin Ne Yapmalıyım?

Temizlik ve Hijyen

Korona virüs mikrobundan korunmak için en önemli husus yaşam alanlarımızın, mümkün olduğu kadar temas ettiğimiz yer ve nesnelerin temiz ve hijyenik olmasına sağlayabilmektir.

Elleri Yıkama

Ellerimi suyun altında en az 20 saniye avuç içlerinden başlayarak, el parmaklarına ve tırnaklara kadar el temizleme sabunları ile ovalayarak yıkanmalıdır. Bu yıkama esnasında çeşmeden akan suyu boşa akıtmamak için el yıkaması esnasında suyun kapatılması daha yararlı olacaktır.

Kontrol

Kontrolsuz hapşırma ve öksürük sonrasında ağzımızdan çıkabilecek olan tükürükleri önlemek için kıyafetinizin dirsek içini kullanabilirsiniz. Bu belirtilerin devam etmesi durumunda yanımızda alkol bazlı dezenfektan bulundurup kullanınız.

Temastan Kaçınma

Ellerinizi mümkün olduğu kadar ağzınızdan, burnunuzdan ve gözlerinizden uzak tutarak kirli eller ile temas etmeyiniz.

Mesafe

Soğuk algınlığı belirtisi olan kişiler ile aranızda en az 3 veya 5 metre mesafeli olacak şekilde konuşmanızı, maske takılı olarak yapmanız gerekmektedir.

Seyehat Kısıtlaması

Mümkün olduğu kadar yurtdışı seyahatlerine çıkmayınız

Önlem

Havlu, bornoz, bone gibi şahşi eşyalarınızı kimseyle paylaşmayınız, aile fertlerinin kullandığı malzemeler ile karışmasını engellemek için gerekli önlemleri almanız gerekir. Karşılaştığınız kişiler ile tokalaşma ve öpüşme gibi davranışlardan uzak durmanız gerekmektedir.

Sosyal Mesafe

Corona virüs ilk olarak daha yaşlı ve hastalığa yakın kişilere bulaşacağından dolayı bu tür kişilere önce onların sağlığı sonrada kendi sağlığınız için sosyal mesafe kurallarına uyunuz.

Coronavirus Ev Temizliği Nasıl Yapabilirim?

Coronavirus hastalığına neden olan virüsleri ve mikropları önlemede en önemli etkendir. Aslında, virüslere karşı savaşmanın ve korunmaya devam etmenin tek yolu budur. Temas edilen yerlerin temizliği, periyodik zamanlarda yapılan ortam dezenfeksiyonu, Covid-19 mikrobunun bulaşma ve yayılma riskini en az seviyeye indirecektir.

Kişisel temizlik ve dezenfeksiyon çoğu kişi tarafından aynı olarak bilinse de, aslında birbirinden farklı ön önleme uygulamalarıdır.

Virüsler veya mikroplar genel temizlik yoluyla uzaklaştırılamaz. Görünmez mikroorganizmaları yok etmenin veya etkisiz hale getirmenin tek yolu, yaşam alanlarımızı Sağlık Bakanlığından uygun görülerek ruhsatlandırılan biyosidal ürünler, dezenfektanlar ile dezenfeksiyon yapılmasıdır. Sağlık Bakanlığı tarafından izinli Dezenfeksiyon firmalarından destek ve hizmet alabilrisniz

Temizleme ve dezenfekte etme arasındaki fark açıktır. Temizlik tamamen görünür kir ve tozu temizlemekle ilgilidir, dezenfekte etmek ise göremediğiniz mikroorganizmaları temizlemek ve öldürmekle ilgilidir. Virüsleri, mikropları ve bakterileri evden uzak tutmak için, evinizi düzenli olarak temizlemek ve dezenfekte etmek zorunludur.

Ev Dezenfeksiyonu Neden Önemlidir?

Virüsler, yüzey türlerine bağlı olarak birkaç saat aktif olabilir. Genellikle sert yüzeylerde yumuşak yüzeylere göre daha uzun süre kalarak aktif halde bulunurlar.Koronavirüs dezenfeksiyon firması Bu aktif olduğu süreçte bu yerlere temas ederek ve temas edilen ellerimizi ağzımıza, burnumuza, gözümüze teması ile mikrobu vücudumuza alarak Covid-19 virüs hastalığı ile tanışmış oluruz.

 

Corona dezenfekte firmaları

Corona dezenfekte firmaları Yeni koronavirüsü veya diğer patojenleri yakalama veya yayma şansınızı azaltmak için, evinizdeki ortak yüzeyleri ve nesneleri her gün temizleyin ve dezenfekte etmeniz gerekmektedir. Yüzeyler ve nesneler düzenli olarak iyice dezenfekte edilmeli ve dezenfekte edilmelidir.

Doğrudan el ile temas edebileceğimiz kullanım alanlarını sürekli dezenfekte etmeliyiz!

Koronavirüs Dezenfeksiyon

Call Now ButtonHIZLI ARAMA