İstanbul’un en güvenilir ilaçlama ve dezenfektan servisi. Sağlık bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama

Coranavirus Dezenfekte

İletişim

0545 187 34 34

info@ilaclamaekibi.net

Top

Fabrika ilaçlama

Fabrika ilaçlama

Fabrika ilaçlama işlemlerimiz de, kaliteli hizmetlerimizin kapsamındadır. Fabrika ilaçlama hizmetlerimiz hem halk sağlığını korumak, hem de oluşabilecek olan maddi problemlerin önüne geçmek amacıyla geliştirilmiştir.

Fabrika gibi büyük çalışma alanları üretim alanlarının büyük olmaları ve çok sayıda çalışanlarının olmaları nedeniyle hastalık ve virüslerin kolay ve hızlı yayılma alanlarıdır. Fabrika ilaçlama ve fabrika dezenfeksiyonu bu anlamda önem taşımaktadır. Bu alanlara yerleşen fareler ya da böcekler çabuk yayılırlar. Böcek ve fareler bu alanlarda geniş alanlara yayılırlar.

Fabrika İlaçlama Yöntemleri

Kokulu, kokusuz ve jel şeklinde Fabrika İlaçlama Yöntemleri bulunmaktadır ve bu yöntem haşerenin ve fabrika konumunun durumuna bağlı olarak şekil almaktadır. Yani kokusuz ilaçlama alan boşaltılmadan yapılan bir tekniktir ve oldukça etkili sonuçlar içermektedir ama bazı haşerelerde tam anlamıyla etki sağlaması mümkün olmadığından kokulu ilaçlama yapılması gerekebilir. Kokulu ilaçlamada ise ilaçlama ekibi dışında alan tamamen boşaltılmalı ve yaklaşık 4 saat kadar alanda hiçbir canlı olmamalıdır.

Güvenilir Fabrika İlaçlama Hizmetleri

Böcek ve haşereler, etrafa yaymakta oldukları bakteri ve mikroplarla insan sağlığı üzerinde ciddi problemlerin oluşmasına neden olmaktadır. Özellikle fabrika gibi üretimin aktif olduğu ortamlarda, ürünlere verecek oldukları zararlar, marka sahipleri açısından büyük bir prestij kaybına neden olabilmektedir. Bu gibi problemlerin önüne geçebilmek adına fabrika ilaçlama için profesyonel böcek ilaçlama firmalarının sağlamış olduğu hizmetlerden faydalanılması gerekmektedir.

Haşere ile Mücadelede Profesyonel Yaklaşım

Firmamız, kurumsal hizmet anlayışından hiç bir şey kaybetmeden uzun yıllardır, sektörde haşereler ile mücadele etmektedir. İyi ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde bulunan firmamız, bütün beklentilerinizi karşılayacaktır. Uygulamalar, uzman ve eğitimli personeller eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Fabrika İlaçlama Fiyatları

Fabrika ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan alanın metrekare cinsinden genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve tekrarlanan işlem sayısı göz önünde bulundurularak, firmamız tarafından belirlenmektedir. İlaçlama Ekibi olarak sağlamış olduğumuz güvenilir ve ekonomik fabrika ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İşletme sahiplerini kaliteli hizmetleri ile memnun eden, çalışanların sağlığını koruyan firmamızdan fabrika ilaçlama alanında ve diğer problemlerinizde 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Fabrika ilaçlama

Call Now ButtonHIZLI ARAMA