İstanbul’un en güvenilir ilaçlama ve dezenfektan servisi. Sağlık bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama

Coranavirus Dezenfekte

İletişim

0545 187 34 34

info@ilaclamaekibi.net

Top

Böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama tekniği, ilaçlama yapılan kısmın büyüklük ve türüne göre belirlenir. Bunula birlikte, haşere ve kemirgen türünün de ilaçlama tekniği belirlemede etkin bir rolü vardır. Doğru teknikler kullanılmadıkça, ilaçlama işlemlerinden sonuç almak mümkün olmayacaktır. İlaçlama işlemlerinin doğru bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için bu alanda faaliyet gösteren profesyonel böcek ilaçlama firmalarından destek alınması gerekmektedir. Sağlık Bakanlığı sertifikası bulunmayan ilaçlama firmaları haşereleri yok etme konusunda başarısız olmakta aynı zamanda genel sağlık durumunu da tehlikeye atmaktadır.

Firmamız, alanında tecrübeli ekiplerimiz ve geliştirmiş olduğumuz etkili ve güvenilir ilaçlama yöntemlerimiz ile birlikte İstanbul genelinde faaliyet göstermekte ve tüm böcek problemlerine çözüm üretmekteyiz. Güvenilir ve ekonomik hizmetlerimizden faydalanmak için müşteri temsilcilimizle iletişime geçebilir, 7 gün 24 saat randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri, haşere ve kemirgen canlılarından kaynaklanan problemlerin çözümü için özel olarak geliştirilmiş olan ilaçlama yöntemleri, kişisel müdahalelere nazaran çok daha kısa sürelerde daha kalıcı sonuçlara ulaştıracaktır. ilaçlama firmaları, alanında uzman ekipler aracılığıyla tasarlamış oldukları yöntemler ile yaşam alanlarınızda meydana gelen haşere problemlerini ortadan kaldırmak için faaliyet göstermektedir.

Firmamız, alanında uzman ekipleri ile birlikte sağlamakta olduğu güvenilir ilaçlama yöntemleri sayesinde ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika, otel, cafe ve restoran gibi insan trafiğinin yoğun olduğu yaşam alanlarında meydana gelen her türlü haşere ve fare problemini kalıcı olarak ortadan kaldırmaktadır. Yöntemlerimiz, insan sağlığını tehdit etmeyen, güvenilir ve kesin çözüme ulaştıran etkili yöntemlerdir.

Böcek ilaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır  İlaçlama Ekibi olarak üç çeşit ilaçlama yöntemi kullanarak sizler hizmet sunmaktayız kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı ruhsatlı kokusuz biyosidal ürünlerdir.

Jel ilaçlama

Jel; alman hamam böceklerinde, kalorifer böceklerinde kullandığımız bir uygulama yöntemidir. Bu böcek çeşitlerinde en kesin sonuç alınan garantili bir uygulamadır. Jel uygulama noktalama atışı şeklinde yapılır. Profesyonel ekip arkadaşlarımız tespit ettiği bütün bölgelere sıkılarak uygularlar.

Kokusuz sıvı ilaçlama

Kokusuz ilaçlama birçok böcek türünde kullanılmaktadır. Kokusuz ilaçlama aslın çok etkili ve kesin sonuç veren bir uygulama yöntemidir. Kullanmış olduğumuz Bayer marka biyosidal ürünlerle sizlerin sağlığını korumaktayız. İlaçlarımız kesinlikle insan sağlığına bir zararı yoktur. İlaçlama yapıldıktan sonra bir iki saat kadar ilaçlanan alanın kapalı kalması gerekmektedir.

Bu nedenden dolayı ilaçlama sonrasında bir iki saat kadar ortam terkini uygun görmekteyiz. Sizlerde zaten ilaç kalıntıları içerisinde durmak istemeyeceğiniz için bir iki saat ortam terki yeterli olmaktadır. Sonrasında ilaçlama yapılan ortama geri dönüldüğünde yarım saat bir saat kadar havalandırma yeterli olacaktır.

Fare istasyonu

Fare istasyonu siyah kilitli kutulardır. Kutuların üzerinde karşılıklı iki adet delik bulunmaktadır. İçerisine konulan yemin kokusunu alan fare istasyona gelerek yemi yer ve yuvasına döner farenin yemiş olduğu yem iç organlarını kurutacağı için su içme isteği duyar ve su için kanalizasyona yönelir yani ortamı terk eder ve ölür. Fare istasyonlarının en büyük özelliklerinden biriside kilitli kutular olduğu için sokak hayvanları (kedi, köpek, kuş v.b) veya çocuklarımızın bulundu ortamlarda da rahatlıkla kullanıla bilinir hiçbir şekilde ilaç ile bir etkileşim yaşanmaz sizlerde böcek, haşere, kemirgen sorunlarınızdan kurtulmak istiyorsanız 0545 187 34 34 numaralı telefondan bizleri her zaman araya bilir bilgi alabilir ve randevu oluştura

Böcek ilaçlama Hangi Canlılara ve Neden Yapılır?

Parazitler, zehirliler, giderler yaşayan canlılar ve mikroskobik boyuttaki zararlılar için yapılabilir. İnsanlara, hayvanlara, eşyalara ya da çevreye zarar veren haşereleri yok etmek için böcek ilaçlama yaptırmak şart olduğu gibi, bazı haşere türlerine karşı özel önlemlerin alınması ya da ilaçlama işleminin acil şekilde yapılması gerekebilir. Bu nedenle bulunduğunuz ortamda böcek sorunu ile karşılaşmanız durumunda vakit kaybetmeden ilaçlama firmaları ile iletişime geçmeniz önerilir.

Call Now ButtonHIZLI ARAMA