İstanbul’un en güvenilir ilaçlama ve dezenfektan servisi. Sağlık bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama

Coranavirus Dezenfekte

İletişim

0545 187 34 34

info@ilaclamaekibi.net

Top

Kara Sinek İlaçlama

Kara Sinek İlaçlama

Kara sinek ilaçlamaKara Sinek İlaçlama yapan firmamızla iletişime geçerek, kokusuz kara sinek ilaçlama için fiyat teklifi alabilirsiniz. Karasinekler, siyah ve koyu renklere sahip, küçük boyutlu diğer sineklerden daha büyük boyutlarda olan Muscidae böcek ailesinin bir türüdür. Bu türdeki sinekler, yaz aylarında pek çok bölgeyi istila eder. Bu bölgeler genellikle büyükbaş veya küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinin yapıldığı bölgelerdir. Buralarda yer alan işletmelere ekonomik açıdan büyük zarar veren karasineklerden kurtulmak için ilaçlama yöntemlerinden faydalanmanız gerekir.

Günlük hayatta en sık rastlamakta olduğumuz ve hem görüntü olarak hem de sayı olarak oldukça rahatsız eden karasinek, sinek türünde yer alan canlılardan biridir. Genellikle bakteri oranı yüksek yerlerde yaşamayı tercih etmektedirler ve bu ortamlardan her türlü mikrop ve bakteriyi gittikleri yerlere götürürler. Sayılarının yüksek olması, her türlü alanda karşılaşmamıza neden olmaktadır. Evlerimiz ya da herhangi başka yaşam alanlarımıza da rahatlıkla girip çıkabilen karasineklerle mücadele için böcek ilaçlama firmalarının sağlamış olduğu ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir

Güvenilir Kara Sinek ilaçlama Firması

Kara Sinek ilaçlaması belediyeler tarafından, toplum sağlığını sağlamak amacıyla ilkbahar ve yaz aylarında sıklıkla sokaklarda yapılan ilaçlamalardır. Ancak bu ilaçlama yöntemi, bu böceklerin evlere ve yaşam alanlarına girişini engelleme ve belli bir oranda kontrol altında tutmak amacıyla yapılır. Yani bu işlem, evlere giren sinekler üzerinde etkili değildir. Yaşam alanlarında var olan sinek ve karasinek ilaçlaması ise farklıdır. Karasinekler uçan canlılar oldukları için kontrol edilmeleri oldukça güç canlılardır.

Bu nedenle karasinek ilaçlama işleminin titizce uzman kişiler tarafından püskürtme yöntemi ile sıvı ilaçlama tekniği kullanılarak yapılması gerekir. Eğer bu ilaçlamayı uzman ve profesyonel böcek ilaçlama firmaları tarafından yaptırmazsanız, bu haşerelerin etrafa yaydıkları yumurtaları, mikropları ve o yumurtadan çıkacak yeni sinekleri bertaraf etme şansınız olmayacaktır. Daha kalıcı etkide olması, daha kısa sürede tüm sineklerin ortamdan yok edilmesi için karasinek ilaçlaması işleminin böcek ilaçlama firmaları tarafından yapılması şarttır.

Kara Sinek İle Mücadele

Hızlı bir üreme yapısına ve üstün uçuş yeteneğine sahip olmaları nedeniyle basit yöntemler ile imha edilemeyen karasinekler, böcek ilaçlama firmalarının geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ile ortadan kaldırılmaktadır. Karasinekler için özel olarak tasarlanmış olan ilaçlar ve yöntemler ile kısa sürede sonuca ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Kara Sinek İlaçlama Firması

Karasinekler, dolaştıkları alanlardan topladıkları ve kendi bünyelerinden salgıladıkları bakteri ve virüslerle insan sağlığı üzerinde ciddi problemlerin oluşmasına neden olmaktadır. Kolera, dizanteri, diyare, hepatit gibi tehlikeli hastalıkların oluşmasına neden olan karasinekler, bulundukları ortamlardan çok fazla zaman kaybetmeden temizlenmesi gerekmektedir. Karasinek ilaçlamasında sıklıkla tercih edilmekte olan ilaçlama yöntemleri, kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlarla gerçekleştirilen sıvı ilaçlama yöntemleridir. Bu ilaçlar, buharlama ya da püskürtme teknikleri ile uygulanarak dar ya da geniş, büyük ve küçük her türlü alanda etkisini göstermekte ve kısa sürede kesin çözümlere ulaştırmaktadır.

Firmamız tüm böcek ve haşereler karşı olduğu gibi karasinek ve diğer tüm sinek türlerine karşın da Sağlık Bakanlığınca onaylı böcek ilaçları ve ilaçlama teknikleri ile mücadele gerçekleştirmektedir. Firmamızla iletişime geçerek 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman diliminde gerçekleştirilmesi için, kısa sürede en etkili, garantili ve kalıcı ilaçlama uygulamamızdan yararlanabilir, ailenizin sevdiklerinizin ve sizin sağlığını güvence altına alabilirsiniz.

Karasinek İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

1 – Kara Sinek Nasıl Beslenir?

Her türlü besin maddesi ile beslenebilen karasinekler, uçuş sırasında çok fazla enerji harcadığı için şeker kaybı yaşamaktadır. Bu nedenle de şekerli besinlerle daha çok ilgilenir.

2- Kara Sinek Nasıl Ürer?

Yumurtlama sistemi ile üremekte olan karasinekler, yumurtalarını belirli bir sıcaklıkta barındırmaktadır. 25 dere gibi bir sıcaklığa bırakılan yumurtalar, 10 saat içerisinde çatlamakta ve sinek yavruları doğal yaşama dahil olmaktadır. Yumurtlama süreci 3 günde bir tekrarlanabilir. Oldukça hızlı ve çok sayıda üremekte olan karasinekler sinek grubunun %90’ınını oluşturmaktadır.

3- Karasinek Hangi Hastalıkları Bulaştırır?

Karasinekler, taşımış oldukları bakteriler ile insan sağlığı üzerinde ciddi tehdit unsuru oluşturmaktadır. Verem, dizanteri, çocuk felci, hepatit, diyare gibi tehlikeli hastalıkların oluşmasına neden olmaktadırlar. Bu nedenle bulundukları alanlardan kısa bir süre içerisinde imha edilmeleri gerekmektedir.

4- Sinek Yada Karasinek ilaçlama Ne Zaman Yapılmalı?

Sinek ve karasinek ilaçlamaları, akşamüstü ya da sabaha doğru yapılırsa çok daha etkili sonuçlara ulaşılabilir. İlaçlama Ekibi olarak, en etkili ilaçlama yöntemlerimiz ile uygun zamanlarda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle, yaşam alanlarınızı karasineklere karşı dezenfekte etmekteyiz.

Call Now ButtonHIZLI ARAMA