İstanbul’un en güvenilir ilaçlama ve dezenfektan servisi. Sağlık bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama

Coranavirus Dezenfekte

İletişim

0545 187 34 34

info@ilaclamaekibi.net

Top

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği ilaçlamaHamam Böceği ilaçlama yapan firmamızla iletişime geçerek, kokusuz hamam böceği ilaçlaması için fiyat teklifi alabilirsiniz. Genellikle yaz aylarında daha sık görülen ve hızlı üreme yapılarıyla bulundukları alanı hakimiyet altına alan hamam böcekleri, böcek türleri içerisinde insanlar açısından problem oluşturan en yaygın türdür. Çok fazla çeşidi bulunmakla birlikte en yaygın türleri Alman Hamam Böceği, Amerikan Hamam Böceği ve Doğu (Oryantal) Hamam böceğidir.

Bu canlılar insanların yaşam alanlarında sıklıkla karşılaşılan ve etrafa yaymış oldukları bakterilerle insan sağlığı üzerinde ciddi problemlere yol açan zararlı canlılardır. Bu nedenle evlerimizde, iş yerlerimizde ya da insan trafiğinin yoğun olduğu her türlü yaşam alanında hamam böceği problemleri ile karşılaşılması durumunda profesyonel ilaçlama hizmetlerinden destek alınması gerekmektedir. İlaçlama Ekibi olarak, yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm hamam böceği problemlerini kısa süre içerisinde en etkili ilaçlama yöntemleri ile ortadan kaldırmaktayız.

Hamam Böceği Zararları Nelerdir?

Ciddi hastalıkların nedeni olan hamam böcekleri ile mücadele asla sıradan yöntemlerle olmaz. Çöplerdeki çürümüş yiyeceklerle beslendikleri için sizlere bakteri, virüs, protozoa gibi zararlı mikroorganizmaları bulaştırabilirler.

Daha fazla besin kaynağına ulaşmak amacıyla insanların yaşam alanlarını tercih etmekte olan hamam böcekleri, dolaştıkları her alandan bacakları aracılığıyla çeşitli bakteri ve mikrobu da beraberinde taşımaktadır. Bu bakteri ve mikroplar, temas ettikleri her alana yayılarak, çeşitli sağlıksal problemin oluşmasına zemin hazırlamaktadır.

Gıda ürünlerinin üzerinde dolaşmaları durumunda bakteri ve mikropları bu ürünlerin üzerine yayarak, insanları direkt olarak bu mikroplara temas etmesine neden olmaktadırlar. Oluşturduğu sağlık problemleri nedeniyle çok fazla zaman kaybetmeden böcek ilaçlama firmaları tarafından ilaçlanarak imha edilmeleri gerekmektedir.

Hamam Böceğinden Nasıl Yok Edilir?

Bir hamam böceği yumurtası yaklaşık olarak 35-40 adet hamam böceği yavrusu (larvası) barındırır. Peki hamam böceği yumurtası kaç günde çıkar? diye sorarsanız eğer yaklaşık bir hamam böceği yumurtası 10-18 günde çatlayarak yavrular ortaya çıkar. Evlerinizi, iş yerlerinizi çok çabuk şekilde sararak her gün her akşam her sabah görebilirsiniz.

Hamam böcekleri yumurtalarını nereye bırakır? kuytu köşeler, duvar çatlakları, yer çatlakları, pervazlara, dolap içlerine, taş altlarına vb. gibi yerlere yumurtalarını bırakarak buralarda hamam böceği yavrusu ortaya çıkar.

Hamam böceklerini yok etmek istiyorsanız eğer bunun tek yolu ilaçlamadır. Ama hamam böceklerinin farklı türlerine bağlı olarak bu ilaçlama yöntemini yalnız doğru bir hamam böceği ilaçlama firması belirleyecektir. Hamam böceği neden olur? Hamam böceği nasıl yok edilir? ya da karafatma nasıl yok edilir? demek asla hamam böceğinin türünü bilmeden cevaplanacak bir soru değildir. En doğru yöntem, hamam böceğinin türünü belirleyerek ilaç çeşidini hazırladıktan sonra uygulamanın yapılacağı sürenin içerisinde doğru yöntem ile yuvarın olduğu yerlere ilaçlamanın gerçekleşmesidir. İlacın çeşidi ve uygulama süresi de yapılacak olan ilaçlama analizi sonrası belirlenecektir.

Hamam Böceği İlaçlama Yöntemleri

Hamam böcekleri, üreme yapıları ve gelime süreleri göz önünde bulundurularak en etkili yöntemler ile imha edilmektedirler. İlaçlama firmaları, özel olarak geliştirmiş oldukları ilaç ve yöntemlerle kısa sürede çözüme ulaşmakta ve problemi ortadan kaldırmaktadır. Bizler de İlaçlama Ekibi olarak uzman ilaçlama ekiplerimiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı güvenilir ilaçlarımız ile birlikte yaşam alanlarınızı hamam böceği problemlerinden temizlemekteyiz.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları, ilaçlama yapılan alanların metrekare cinsinden genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve tekrarlanan işlem sayısı göz önünde bulundurularak ilaçlama firmaları tarafından belirlenmektedir. İlaçlama Ekibi olarak tüm bu hususları göz önünde bulundurarak ekonomik ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız. Sizler de güvenilir ve ekonomik hamam böceği ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, 7/24 randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama Firması

Evler de görülen böcekler hangileridir? diye sorsak her halde ilk başlara yazarız hamam böceklerini. Kara böcek, karafatma, siyah böcek, kakalak diye birçok isim takılmıştır. Onlar insanlara fazla temas etmezler ama ne yazık ki evdeki gıda ürünlerine bolca temas ederler. Genelde kırıntılarla beslenirler ve nemli ortamları çok severler. İsimlerini de buradan almışlardır. Sadece hijyen sağlamak ile onlardan kurtulmak imkansızdır. Bu nedenle de hamam böceği ilaçlama yapılması gerekir. Ama özellikle internetten edinilen sıradan bilgilerle ilaçlama yapan kişiler ne yazık ki hüsrana uğrarlar.

Mutlaka profesyonelce bir ilaçlama yapılması gerekir. Bunun için de ruhsatlı olan hamam böceği ilaçlama firmaları desteği almakta yarar var. Ama ifade ettiğimiz gibi bu firmanın da ruhsatlı olması gerekiyor.

Call Now ButtonHIZLI ARAMA