İstanbul’un en güvenilir ilaçlama ve dezenfektan servisi. Sağlık bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama

Coranavirus Dezenfekte

İletişim

0545 187 34 34

info@ilaclamaekibi.net

Top

işyeri ilaçlama

işyeri ilaçlama

işyeri ilaçlama yapan firmamız, İstanbul genelinde işyeri haşere ilaçlaması yapmaktadır. İş yerleri, gün içerisinde birçok insanın bulunduğu aktif yaşam alanlarından biridir. Temizliği bilincinde olan ilaçlama ekibi firması, sizlere böcekten arınmış mekânlar sunuyor. İşyerlerinin özellikle mutfak bölümleri hijyenik bir hale getirilmelidir. Bilindiği gibi fırın için en büyük sorun fare olurken, tekstil için güve, işyerleri için ise küçük böceklerdir.

Bu hareket içerisinde açık alanlardan kapalı alanlara Çeşitli haşere ve kemirgen türü taşınabilir. Bu gibi ihtimaller ve yaşanılan problemler göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan işyeri ilaçlama hizmetleri, bu alanda oldukça etkili ve kesin çözüme ulaştıran hizmetlerdir.

İşyerlerinde yapılan ilaçlama işlemleri profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Hem çalışanların sağlığı ve müşteri sağlığı açısından önem taşıyan bir konudur. İşyeri İlaçlamasının birçok yöntemi bulunmaktadır.

İşyeri İlaçlaması Nasıl Yapılmaktadır?

Böcekler, çeşitli renklerde ve büyüklükteki canlılardır. Bu canlılar genellikle yiyecek atıkları ile beslenmektedir. Böcekler yemek kokuları ile cezp edilir. İşyerlerinizi işgal eden ve huzurunuzu kaçıran bu canlılardan kurtulmak için düzenli olarak işyeri ilaçlaması yaptırmanız gerekmektedir. Bu sebepten bir iş yeri ilaçlama zorunluluğu bulunmaktadır.

İşyeri ilaçlaması, firmamız bünyesinde çalışan profesyonel ekip arkadaşları tarafından yapılarak, sizlere kalıcı çözüm sunmaktadır. İşyerlerinde sizlerin huzurunu kaçırmadan ve larvalarını bırakmalarına müsaade etmeden kısa sürede bu tür böcekleri kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

İşyeri İlaçlama Çeşitleri Nelerdir?

  • Sıvı İlaçlama

Sıvı ilaçlama yöntemi böceklerin ve haşerelerin çok sayıda bulunduğu alanlarda uygulanmaktadır. Bu ilaçlama, sıvı haldeki ilacın püskürtme yolu ile uygulanmasıyla yapılır. Sıvı ilaçlama oldukça etkili bir yöntem olduğu için kısa sürede etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

  • Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama sıvı püskürtme şeklinde uygulanır. Bu ilaçlama yönteminde işyerinizi terketmenize gerek kalmaz. Günün herhangi bir saatinde, çalıştığınız zaman dahilinde bile uygulanabilir. İşyeri ilaçlaması açısından en uygun yöntemlerdendir.

  • Jel ilaçlama

Jel ilaçlama; ilaç mekanın çeşitli noktalarına uygulanır. İlaç haşereler için çok cazip bir besin kaynağıdır. Bu besin kaynağını yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür, diğer böceklerde bu ölü böceği yiyerek zehirlenirler. Böylece zincirleme olarak tüm böcekler ölürler.

Günün herhangi bir saatinde, çalıştığınız zaman dahilinde bile uygulanabilir. İşyeri ilaçlaması açısından en uygun yöntemlerdendir.

Evcil hayvanlara hiçbir zararı yoktur.
Kapı, pencere ve mekanı kapatmanıza gerek yoktur. ;
İlaçlama öncesinde herhangi bir hazırlığa ihtiyaç duyulmaz.
Uzun süre etkisini kaybetmez, bu sayede yumurtadan çıkan yavrularda ölür
Haşere ilacı yediği yerde değil, yuvaya döndüğünde ölür ve yuvadaki tüm böcekleri de öldürür.

İşyeri İlaçlama Sonrası Ne Yapılmalı?

İşyerinizi ilaçlattıktan sonra temizliğine dikkat etmelisiniz. İşyeri temizliği en az ev temizliği kadar önemli bir konudur. Temizliğe dikkat edilmezse haşere ve böcekler tekrar ortaya çıkabilir. İlaçlama sonrasında mekânda ciddi bir temizlik yapılması gerekmektedir. Ölen haşereler mekânda bakterilerin ve mikropların artmasına neden olabilir. Eğer işyerlerindeki böceklerin temizliği için kokulu ve sıvı yöntem kullanıldıysa en az 1 hafta boyunca ıslak temizlik yapmamanız gerekmektedir. Kuru temizlik yapabilirsiniz.

İşyeri ilaçlama Fiyatları

İşyerinizde fare, pire, vb. haşere gruplarından hangisi olursa olsun profesyonel bir ekip tarafından ilaçlama servisi almalısınız. İlaçlama şirketleri bu konuda sizlere fare ilaçlama, pire ilaçlama vb haşerelerde profesyonel ilaçlama servisi sunabilirler. İşyeri İlaçlama Fiyatları ilaçlanan binanın yapısal özelliklerine ve imha edilecek olan zararlı canlı türüne göre belirlenmektedir.

Uyarılar ve Önlemler

İlaçlama sonrası detaylı bir temizlik, size aradığınız hijyeni oluşturmak için yeterli olacaktır. Özellikle ilaç kullanımımız insana ve çevreye zarar vermeyecek olan ürünlerden tercih edildiği için mekandaki insanlara zarar verecek herhangi bir durumla karşılaşılması söz konusu değildir. Firmamız işyeri ilaçlama belgesi sahibidir. İlaçlama Ekibi, işyeri ilaçlama firmaları / şirketleri içerisinde işyeri ilaçlama fiyatları açısından en uygun, en ucuz hizmeti, en kaliteli şekilde sunmaktadır.

işyeri ilaçlama

Call Now ButtonHIZLI ARAMA