İstanbul’un en güvenilir ilaçlama ve dezenfektan servisi. Sağlık bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama

Coranavirus Dezenfekte

İletişim

0545 187 34 34

info@ilaclamaekibi.net

Top

Ev ilaçlama

Ev ilaçlama

Ev ilaçlama, insan sağlığını direkt ilgilendirmektedir. Yaşam kalitesini de doğrudan etkiler. Evlerin daha sağlıklı şekilde kullanılabilmesi için belirli dönemlerde ilaçlaması yapılmalıdır. Zira evlerde görülen böcek, fare gibi zararlı canlılar hem yaydıkları mikroplar yüzünden hem de doğrudan neden oldukları sorunlar (ısırma, sokma, zehirleme gibi durumlar) nedeniyle, büyük zararlar yaratabilmektedir.

Fare gibi kemirgenler, eşyalara, elektronik aletlere zarar vererek hem maddi zararlara hem de elektrik kablolarını kemirerek yangın gibi felaketlere yol açabildiği gibi; parazitler de kan emerek hastalıkların doğrudan bulaşmasına yol açmaktadır. Zamanımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz evlerde görülen zararlı canlılar bu şekilde hem maddi olarak hem de sağlık açısından hayatımızda ciddi sorunlar yaratabilmekte ve bu sebeple evde böcek ilaçlama yaptırmak son derece önemlidir.

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

Ev ilaçlama da kullanılan ilaçlar sadece böcek ve türlerine etki yapmakta olup, eşyalarınıza hiç bir zarar vermemektedir. Ev ilaçlama yapıldıktan 2 saat sonra evinizi temizleme yaptıktan sonra rahat bir şekilde kullanabilir ve böceklerden tamamen kurtulabilirsiniz. Ev ilaçlama özel teknolojik makineler kullanılarak yapılmakta olup makinelerde ilaç püskürtme aparatları sayesinde ilaç değmedik ve ulaşmadık hiç bir alan kalmamaktadır.

Evlerinizde ilaçlama ihtiyacı duyduğunuz anda firmamız ile irtibat sağlayarak güvenli ve garantili şekilde evlerinizi ilaçlatabilirsiniz.

Ev ilaçlama Yöntemleri

Evlerde yapılan böcek ilaçlama uygulamalarında ekstra hassasiyet gösterilmesi gereklidir. Ev ilaçlama yöntemi, evde görülen haşere yahut kemirgen türüne göre belirlendiği gibi; evdeki özel durumlar da yöntemi belirlemede rol oynar. Genellikle sıvı ilaçlar ile yapılan ilaçlama işleminde püskürtme ya da buharlama teknikleri kullanılabilmektedir.

– Kapalı tutulabilecek ve ortalama üç saat kadar kullanılmayacak duruma sahip olan evlerde, böcek ilaçlama işlemi buharlama yöntemi ile yapılabilir.

– Buharlama tekniğinin kullanımı uygun olmayan evlerde püskürtme tekniği ile sıvı ilaç uygulanabilir. Bu yöntemde evin yarım saat kadar kapalı tutulması yeterlidir.

– Sıvı ilaçlamanın dışında, evlerdeki haşereler ile mücadele için jel ve toz ilaçlar ile kemirgenlere karşı özel katı ilaçlar da kullanılabilir.

Ev ilaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları, evin büyüklüğü doğrultusunda kullanılacak böcek ilacına göre belirlenir. Bu nedenle ev böcek ilaçlama uygulamalarında, evin büyüklüğü önem taşır. Bunun yanı sıra, alanda görülen böcek türü de, kullanılacak ilaç türü ve miktarına etki edeceğinden, ev ilaçlama fiyatları için belirleyici bir rol taşır. Yaşam alanlarında görülen haşere ve kemirgenlere karşı yapılan böcek ilaçlama uygulamaları büyük önem taşıdığı gibi, haşere ilaçlama işleminin kalitesine dikkat edilmesi şarttır.

 

Ev ilaçlama İstanbul

İstanbul en eski tarihi olan dünya şehirlerinden biri olarak İstanbul’da haşere ve böcek sorunu binlerce yıl öncesinden bu yana süregelmiş bir sorundur. Bu sebeple İstanbul böcek ilaçlama ve haşere mücadelesini en iyi bilen şehirlerden biridir.

Günümüzde haşere kontrolü modern yöntemlerle yapılmaktadır. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de böcek ilaçlama sektörü oldukça ilerleme kaydetmiştir. Böcek ve haşere istilalarında, artık sadece kimyasal müdahale yöntemleri kullanılmamaktadır. Çevre dostu, kimyasal içermeyen yöntemlerde, zararlılarla mücadele etme yolları arasındaki yerini almıştır.

İstanbul ev ilaçlama hizmetleri konusunda kaliteli ve nitelikli hizmetlerin gerçekleştirildiği bir ildir. Kaliteye verdiği önem ve uzman kadrosu ile ilaçlama firmaları içinde saygın ve sayılı bir ilaçlama firmasıdır. İstanbul genelinde, Ev ilaçlaması yapan firmamızla iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Insan sağlığına da hiçbir şekilde zarar vermeyecek yöntemlerle uygulama yapmaktadır. Ekonomik ev ilaçlama fiyatları sunarak, bütçenizi zorlamadan, haşere ve farelerden kurtulmanızı sağlayan firmamızdan, İstanbul’un tüm ilçe ve semtleri için 7/24 ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Ev ilaçlama

Call Now ButtonHIZLI ARAMA