İstanbul’un en güvenilir ilaçlama ve dezenfektan servisi. Sağlık bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama

Coranavirus Dezenfekte

İletişim

0545 187 34 34

info@ilaclamaekibi.net

Top

Karınca İlaçlama

Karınca İlaçlama

Karınca ilaçlama sı yapan firmamızla iletişime geçerek, karınca ilaçlama ilaçlama için fiyat teklifi alabilirsiniz. Ülkemizde çok tercih edilmeyen bir uygulamadır. Bu fazla! Çalışkan yaratıklar bizim için kıymetlidir. Ama bu onları evimizde baş köşeye koymak istediğimiz anlamına da gelmiyor. Siz hiç karınca dolu bir mutfağa uyandınız mı? Çünkü karıncalar tek hareket etmez.

Hemen hemen her türlü alanda yaşayabilmekte olan ve sayıca büyük bir yoğunluğa sahip olan karıncalar, yaşam alanlarımızda oluşturmuş oldukları istila nedeniyle problem teşkil etmektedirler. Genellikle koloni halinde yaşamalarından ötürü bulundukları ortamda hakimiyet kurmaları, kendileriyle mücadeleyi oldukça zorlaştırmaktadır.

Bu nedenle kişisel yöntemler, yaşam alanlarımızda meydana gelen karınca problemlerinin ortadan kaldırılması için yeterli olmayacaktır. Profesyonel böcek ilaçlama firmalarının sağlayacağı desteklerle evlerinizde ya da iş yerlerinizde meydana gelen karınca problemlerinden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Karınca İlaçlama yöntemleri

Karınca ilaçlamalarında genellikle tek bir bölgeye uygulama yapılmamalıdır. Karıncaların geçiş noktalarına uygulanacak olan jel ilaçlar, kısa sürede sonuca ulaşmak için etkili olmaktadır. İlaçlama ekiplerimiz, karıncaların geçiş noktalarını teyit ederek ve yuvalandıkları alanı tespit ederek en etkili ilaçlama tekniklerini uygulamaya almaktadır.

Yumurtlama sistemi ile üremekte oldukları için belirli aralıklarla düzenli olarak ilaçlama işlemlerinin tekrarlanması gerekebilir. Tecrübeli ekiplerimiz, karınca ilaçlamalarında yem sistemi ya da sıvı ilaçlama tekniklerini de uygulayabilmektedir. Bu teknikler, insan sağlığını olumsuz bir şekilde etkilemeyen ve kısa sürede sonuca ulaştıran güvenilir tekniklerdir. Yaşam alanlarınızda meydana gelen karınca problemlerinin ortadan kaldırılması için İlaçlama Ekibi bünyesinde sağlanmakta olan karınca ilaçlama hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

En Çok Görülen Karınca Türleri

Her türlü yaşam alanında yaşayabildikleri bilinen karıncaların, çok sayıda türü bulunmaktadır. En sık rastlanılan türü ev karıncaları olmakla birlikte, sadece toprak altında yaşamakta olan ve besin maddesi olarak kullanılan bal karıncaları, ateş karıncaları, savaşçı karıncalar, marangoz karıncaları gibi çeşitleri de bulunabilmektedir. Türkiye genelinde toplam 306 karınca türü bulunmaktadır.

Karıncalar İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular
1 – Evimde Karınca Neden olur?

Yaşamlarının büyük bir bölümünü besin toplamakla geçiren karıncalar, evlerimize besin maddelerini rahat bir şekilde bulabildikleri için gelmektedir.

2 – Karınca Ne ile beslenir?

Her türlü besin maddesi ile beslenebilen karıncalar, hayvan ölülerini de tüketebilmektedirler. Meyveler, şekerler, yapraklar, bitki, hayvan leşleri, yapraklarda oluşan mantarlar, karıncaların tükettikleri besinler içerisinde yer almaktadır.

3- Karınca ilaçlama ne kadar?

Karınca ilaçlama fiyatları karınca ve evin büyüklüğüne gore değişkenlik göstermektedir. Karınca ilaçlama ile ilgili fiyat almak için bizimle iletişime geçinizi.

4- Karınca ilaçlama nasıl yapılır?

Elma sirkesini suyla karıştırıp sprey şişesine koyun ve karıncaların üzerlerine, giriş noktalarına püskürtün. Pudra şekerini kabartma tozu ile birlikte karıştırın ve yine dolaştıkları yerlere koyun.

Call Now ButtonHIZLI ARAMA