İstanbul’un en güvenilir ilaçlama ve dezenfektan servisi. Sağlık bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama

Coranavirus Dezenfekte

İletişim

0545 187 34 34

info@ilaclamaekibi.net

Top

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

Pire ilaçlamaPira ilaçlama yapan firmamızla iletişime geçerek, kokusuz pire ilaçlama için fiyat teklifi alabilirsiniz. Pireler; Kanemici grubunda yer alan ve genellikle hayvanların derilerinde yaşamayı tercih eden pireler, konakçı olarak yerleştikleri canlılar için sağlık açısından büyük bir tehdit unsuru oluşturmaktadır. Pireler, konakçı olarak yerleştikleri canlıların kanlarını emerek yaşamını sürdürmekte ve bu süreçte canlılar arasında çeşitli bakteri ve mikropların taşınmasına neden olmaktadır.

Genellikle evcil hayvanlarımız aracılığıyla yaşam alanlarımıza dahil olan pireler, hızlı bir üreme yapısına sahiptir ve kısa sürede oldukça yoğun bir nüfusa ulaşmaktadır. Bulundukları alanı kısa süre içerisinde istila altında bırakmakta olan pirelerle mücadele çok da kolay olmamaktadır. Kişisel yöntemlerimiz, bu problemin ortadan kaldırılması için yeterli olmayacaktır. Bu nedenle pire ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir.

Pire ilaçlama işlemleri, alanında uzman ilaçlama ekipleri tarafından uygulanmakta ve kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşılmaktadır. Bizler de  İlaçlama olarak, yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm pire problemlerini etkili ilaçlama yöntemlerimizle ortadan kaldırmaktayız.

Güvenilir Pire ilaçlama Firması

Pire ilaçlama firmaları, geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede yaşam alanlarınızı pire probleminden kurtarmaktadır. Yaşamakta olduğunuz pire problemlerini ortadan kaldırmak istediğinizde, yardım talebinde bulunduğunuz ilaçlama firmalarının güvenilir olup olmadığından emin olmanız gerekmektedir. İlaçlama izni ve bu alanda faaliyet gösterdiğini belirten sertifikası bulunmaya firmaların sağlamış olduğu hizmetlerden kaçınmalısınız.

Aksi takdirde kullanılan ilaçlar sağlığınız üzerinde çok daha farklı boyutlarda problem oluşturmasına neden olabilir. Bu nedenle güvenilir pire ilaçlama firması tarafından sağlanan hizmetlerden faydalanmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Kokusuz Pire ilaçlama Yöntemleri

Kokusuz Pire ilaçlama işlemleri, pirelerin zıplama özellikleri, ebatları ve üreme hızlar göz önünde bulundurulduğunda kişisel yöntemlerle gerçekleştirilemeyecek kadar zor görünmektedir. Pireler yaşam alanlarımızda ulaşılması güç olan dar aralıklara yerleştirmiş oldukları yumurtaları ile adeta bir istila etkisi oluşturmaktadır. Bu nedenle özel olarak hazırlanmış olan ilaçlar ve ilaçlama teknikleri ile imha edilmesi gerekmektedir.

Pire ilaçlama firmaları, pirelerin üreme ve gelişme süreçlerini göz önünde bulundurarak belirli aralıklarla düzenli olarak ilaçlama işlemlerini tekrar etmektedir. Bu şekilde gelişme sürecine devam eden bütün yumurtalar da imha edilerek kesin ve kalıcı sonuçlara ulaşılmaktadır. Pireler, genellikle sıvı ilaçlama yöntemleri ile imha edilmekte ve bu ilaçlar buharlama ya da püskürtme teknikleri ile uygulanmaktadır. Buharlama ve püskürtme teknikleri, ilacın ulaşılması güç olan dar aralıklar da dahil olmak üzere geniş alanlarda ilacın etkisini göstermesini sağlamaktadır. Böylelikle çok daha etkili bir şekilde kalıcı sonuçlara ulaşılmakta ve tüm pire problemleri ortadan kaldırılmaktadır.

Pireler Nasıl Yayılır?

Pireler, hızlı bir üreme yapısına sahiptirler ve kısa süre içerisinde nüfus olarak oldukça yüksek bir artış göstermektedir. Tek seferde minimum 20 adet yumurta bırakmakta olan pirelerin, bulundukları alana hakimiyet kurmaları oldukça hızlı gerçekleşmektedir. Genellikle evcil hayvanlarımız aracılığıyla yaşam alanlarımıza dahil olan pirelerin, farklı yollarla da bulunduğumuz ortamlara girmesi muhtemeldir.

Pire Hangi Hayvanlarda Görülür?

Pireler, vücut sıcaklığından faydalanabileceği evcil hayvanlarda, kümes hayvanlarında ve büyükbaş hayvanlarda daha sık görülmektedir. Görüldükleri canlılara göre değişik yapı ve özelliklere sahiptirler. Tüm pire cinsleri, kan emerek beslenmekte ve konakçı olarak yerleştikleri canlılar üzerinde sağlık açısından tehlike oluşturmaktadır. Genellikle hayvan vücudunda yaşamalarından dolayı, bu ihtimali taşıyan tüm hayvanların bakımlarının aksatılmaması ve tüm aşılamalarının gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Pire İlaçlama Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  • Pire ilaçlama ne kadar sürer diye merak ediyorsanız eğer önemli noktalardan biri mekanınızın büyüklüğüdür. Ortalama 150 metrekarelik bir yerin ilaçlaması toplam 40 dakika sürmektedir.İlaçlama insan sağlığına zararlı olmadığı gibi aynı zamanda da kokusuzdur. Bu nedenle insanlar günlük yaşamlarına ilaçlama esnasında da devam edebilirler.
  • Pire ilaçlama öncesinde mekânınız için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Profesyonel çalışan ekiplere haber vermeniz ve birlikte süreç planlaması yapmanız pire ilaçlaması için ve bu tipteki tüm haşerelerden kurtulmak için yeterlidir. Bulunduğunuz mekanda pire problemini tespit ettiğiniz anda ilaçlama ekibi ile iletişime geçebilir en uygun fiyatları ile 7/24 profesyonel destek alabilirsiniz.
  • Pire ilaçlama ücreti de mekanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Promer İlaçlama olarak pire ilaçlama işlemini en hızlı şekilde ve en ekonomik şekilde müşterilerimize sunmak hedefimizdir. Pire ilaçlama işleminin ardından mekanınızın tamamen temizleneceğinin garantisi sunulmaktadır.
  • Pire ilaçlamanın nasıl yapıldığı ile ilgileniyorsanız biraz bilgi verelim. Ev ve iş yeri gibi kapalı alanlarda pire ilaçlama için iki yöntem kullanılır. Bunlardan birisi aslında gözümüzün daha çok alışkın olduğu sırttan pompalama ile püskürtme yöntemidir daha çok ev ve işyerlerinde tercih edilmektedir.

 

Call Now ButtonHIZLI ARAMA