İstanbul’un en güvenilir ilaçlama ve dezenfektan servisi. Sağlık bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama

Coranavirus Dezenfekte

İletişim

0545 187 34 34

info@ilaclamaekibi.net

Top
 

İlaçlama Ekibi

En Güvenilir İlaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi Kokusuz ve jel uygulama gibi çeşitli böcek ilaçlama yöntemleri ile kemirgen ve zararlı haşerelere karşı garantili ilaçlama çözümleri sunuyoruz.

İlaçlama Ekibi Hakkımızda

ilaçlama ekibi olarak böcek ilaçlama, haşere ve kemirgenlere karşı mücadele konusundaki 10 yılı aşkın süredir edindiğimiz bilgi birikim ve tecrübemiz ile İstanbul ilinin her semt ve bölgesinde profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

İletişim

Geniş çalışma ağımız sayesinde İstanbul'un her bölgesinde ev ve iş yerlerinde her türlü böcek, haşere ve kemirgenlere karşı mücadelede kalıcı çözümler üretmekteyiz.
Haşere ilaçlama ekibi olarak öncelikli ilkemiz insan sağlığı ve müşteri memnuniyetidir. Bu ilkemiz sayesinde hizmet verdiğimiz yerlerle yıllarca güvenle çalışabilmekteyiz.

Haşere ilaçlama ekibi olarak böcek ilaçlama, haşere ve kemirgenlere karşı mücadele konusunda hizmet verdiğimiz ev veya iş yerleri ile her zaman irtibatta olup verdiğimiz hizmet konusunda memnuniyet duygusunu sorgulamakta ve hissetmekteyiz.

Ev veyahut işyerinizde bize ihtiyacınız olduğu zaman günün her saati bize ulaşabilir, bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Unutmamalıyız ki böcek, haşere ve kemirgen olan zararlı canlılar çabuk çoğalabilmekte ve yayılabilmektedirler. Bu yüzden yaşanması muhtemel daha büyük problemlerin önüne geçmek için alınması gereken tedbirler ve yapmamız gereken haşere ve kemirgen mücadelesindeki zaman çizelgemiz çok önemlidir.
Haşere ilaçlama ekibi olarak verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı olmamakla birlikte; ev, işyeri ve araçlarda covid-19 ile mücadele kapsamında uluslararası standartlarda, sağlık bakanlığı onaylı dezenfeksiyon işlemi yapmaktayız.
Bu ve benzer sorunlarınızı çözüme kavuşturmak ve profesyonel destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

Uzman Kadro

Profesyonel ve uzman kadromuz ile size her zaman yardım etmeye hazırız.

Kaliteli Ürünler

İşlemlerimizde kaliteli ürünler kullanıyoruz, zararlı kimyasallar kullanmıyoruz.

Hızlı Servis

Programınızı ayarlayın ve her gün düzenli ve daha hızlı temizlik alın.

Profesyonel Ekipman

İlaçlama ve Dezenfeksiyon hizmeti için en iyi ve dünya standartlarında ekipman kullanıyoruz.

İLAÇLAMA & DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ

Ev, işyeri, ofis, okul vb tüm açık ve kapalı alan mekanlarınızı ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetini en uygun fiyat garantisiyle yaptırmak için bizimle hemen iletişime geçiniz.

Call Now ButtonHIZLI ARAMA